Bližší pohled na krmivo Bozita

Lantmännen Doggy společnost pod společností Bozita Pet Foods, se zabývá výrobou krmiv pro domácí zvířata ve Švédsku již více než 100 let. V té době se Bozita stala již populární u chovatelů v mnoha částech Evropy a to díky vysoké kvalitě a konzistenci krmiva.

Nyní se značka Bozita, zejména svým mokrým krmivem pro kočky, stává populární volbou hlavního proudu ve Velké Británii pro majitele koček, kterým se nedařilo najít vhodné krmivo, které splňuje potřeby jejich koček a je zároveň přijatelné pro nejúzkostlivější kočky.

V zoohitu jsme si všimli, jak pozitivní je Vaše zpětná vazba na Bozita krmiva pro kočky a tak jsme si mysleli, že by bylo dobré, řici Vám o této společnosti něco bližšího a  to, proč se Bozita těší tak vysoké přízni.

Kvalitní lokální suroviny ze švédského venkova

Bozita nabízí mokré krmivo pro kočky, které je baleno v tetra paku nebo v plechovkách, a suché krmivo Bozita Katty a Bozita Feline Funktion. Všechna tato krmiva jsou vyráběna ve venkovské oblasti centrálního Švédska, a to především z kvalitních přísad ze zdrojů ve Skandinávii.

Maso použité v krmivu pro kočky Bozita zahrnuje místní druhy jako jsou sobi a losy, stejně jako ryby ulovené místními rybáři ve Švédsku.

Mnoho produktů Bozita je zcela bez obilí a jsou bezlepkové, seznamy složení krmiv jsou navrženy tak, aby bylo jasné a snadno pochopitelné, jaké složky krmiva obsahují a jsou bez zbytečných přísad.

Skutečnost že jsou krmiva vyrobena ve Švédsku také zaručuje kvalitu masa, které je bez hormonů a antibiotik, ta jsou ve Švédsku zakázána, stejně jako používání masa ze zdechlin. Trend s cílem vyhnout se používání chemických látek vztahující se na plodiny pěstované ve Švédsku je brán velmi vážně a to zaručuje, že tato krmiva jsou vyšší kvality.

Pokud ani to není pro Vás potvrzením o vynikající kvalitě těchto krmiv, rádi bychom Vás také informovali, že firma Lantmännen Doggy dodržuje normy ISO 22000 pro řízení bezpečnosti potravin, jedná se o stejné ISO jako pro lidskou třídu potravin, ISO 14001 pro environmentální standardy a ISO 9001 kvality systému řízení.

Bozita suché a mokré krmivo

Mnoho zákazníků používá mokré i suché krmivo společně, aby měly jejich kočky nejlepší a všechny požadavky splňující stravu. Feline kapsičky a Feline granule jsou určeny ke krmení společně nebo odděleně.

Ačkoli jsou konzervy stále populární, kapsičky v balení Tetra Paku mají své výhody. Bozita Tetra Paks lze snadno uzavřít a krmivo může být v chladu uloženo bez poškození nebo získání kovové pachuti, zároveň jsou kapsičky menší a tak zabírají méně úložného místa.

Pokud uvažujete o změně obyčejného či veterinárního krmiva pro svou kočku, pak Bozita by jí mohla být. Ačkoli to není plně veterinární krmivo, Bozita vyvinuli MacroGard k posílení imunitního systému Vašeho mazlíčka. Přírodní beta glukan extrahovaný z pekařského droždí Macrogard posiluje imunitní systém koček nebo psů aktivací bílých krvinek. Macrogard nejen že pomáhá Vaší koččce nemoc zahnat, ale může také snížit riziko rakoviny a zlepšit stav kůže a trávicího ústrojí.

Jak vybrat nejvhodnější krmivo Bozita

Tak který produkt Bozita si nyní máte vybrat? Kapsičky jsou dodávány ve 12 lahodných příchutích s želé jako např. kachna, králík, los a rak a v 6 příchutích s omáčkou např. sob, krevety, kuře či krůta. Více tradiční mokré krmivo balené v konzervách je dodáváno ve 4 příchutích a je vhodné pro všechny kočky včetně březích a kojících.

Kočičí granule Bozita jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám Vaší kočky. Například máme variantu pro kotě, pro velká plemena koček a další varianty hodící se pro určitý životní styl, jako jsou  například Indoor – pro kočky, které se pohybují pouze v domě a Outdoor – pro kočky, které chodí též ven nebo kastrované kočky nebo kočky aktivní. Bozita Kattys je kompletní krmivo vyrobené s vysokým obsahem vitamínů, živin a minerálních látek ve třech variantách.

Pokud máte psa, pak se jistě budete chtít podívat na Bozita mokrá krmiva pro psy a Bozita granule pro psy, která jsou ve všech různých provedeních a podle stejně vysokých standardů.

2 Replies to “Bližší pohled na krmivo Bozita”

  1. Pingback: terrance

  2. Pingback: jesse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*