Není Vám pohled na kočičí toaletu moc příjemný?

Jste pyšní na svoji dokonale čistou a moderní toaletu? Přáli byste si, aby měla tak pěknou  toaletu i Vaše kočka? Pohled na otevřenou vaničkovou toaletu v bytě není zrovna nejpříjemnější, i když je její obsah pravidelně vybírán.

Řešením může být dřevěný domeček Pet Room. Vypadá báječně díky jasně bílé barvě a elegantnímu tvaru, je kombinací praktičnosti a moderního designu a výborně zapadne do interiéru Vašeho domova.

Pet Room je však mnohem více než originálním kusem „nábytku pro kočky“…

V případě zkombinování domečku Pet Room s některou z mnoha značek vysoce účinných steliv pohlcujících pachy nemusejí Vaši hosté vůbec poznat, že se v malé atraktivní skříňce skrývá kočičí toaleta!

Další výhodou domečku je, že není obsah vaničky přístupný tak snadno jako u běžné, otevřené toalety. To oceníte hlavně tehdy, pokud máte malé děti (nebo dokonce, nedejbože, hladového psa!).

Nahoru na domeček lze postavit květinu nebo vonnou svíčku. Domeček má praktickou úložnou poličku a držák na pověšení ručníku.

Vedle svých estetických a praktických předností zohledňuje malá diskrétní toaleta též pocity Vašeho mazlíčka. Kočky si pečlivě vybírají, kde vykonají svou potřebu. Upřednostňují soukromé místo dále od dětí, psů a ostatních koček. Soukromí jim tato skříňka poskytuje stejně jako i trochu více prostoru pro pohyb ve srovnání s průměrnou krytou toaletou.

Pet Room nemusí sloužit jen jako toaleta! Dá se snadno použít i jako útulná skrýš. Můžete do skříňky umístit pohodlný pelíšek a Vaše kočka (nebo malý pes!) bude mít příjemné místo pro odpočinek. Doporučujeme pelíšek o rozměrech  cca 40×45 cm jako je např. útulný pelíšek Savanna.

K dostání je i větší varianta této kryté toalety pro kočky – Big Pet Room.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*