Nově u zoohit: Vilmie krmivo pro morčata, potkany a zakrslé králíky

Vilmie krmivo pro morčata, potkany a zakrslé králíky je kvalitní, kompletní vyvážené krmivo, které Vaším mazlíčkům dodá všechny důležité živiny. Morčata, potkani a zakrslí králíci mají- co se stravy týče- různé požadavky. Každý druh tohoto krmiva byl vyvinut a přizpůsoben speciálním potřebám těchto domácích mazlíčků.
Krmivo Vilmie pro morčata je lahodná směs z vybraných semínek, granulí, ovoce a zeleniny. Morčata mají vysokou spotřebu vitamínu C, neumí si ji ale sama vytvořit. Proto tato směs obsahuje vysoký podíl vitamínu C.

Mimo to krmivo Vilmie poskytuje morčatům další životně důležité vitamíny jako vitamín A, D3 a vitamín E a minerální látky. Lahodné krmivo Vilmie neobsahuje cukr ani umělé aromatické látky. Morčátka by měla mít vždy k dispozici seno a čerstvou vodu.
Oproti tomu Vilmie krmivo pro potkany je vyrobeno bez granulí. Jako zdroj živočišných bílkovin zde slouží sladkovodní krevety. Lahodné kompletní krmivo obsahuje také ovoce. Kvalitní složky krmiva obstarají potkanům všechny důležité vitamíny a minerální látky. Obsah tuku v krmivu pro potkany je rovněž přizpůsoben potřebám těchto živočichů. Krmivo neobsahuje cukr ani umělé aromatické látky. I potkani by měli mít vždy k dispozici čerstvou vodu. Dodatečně ke krmivu mohou dostávat i čerstvé ovoce.
Vilmie krmivo pro zakrslé králíky je vyvážené kompletní krmivo složené z kvalitních semínek a granulí, doplněné chutným ovocem a zdravou zeleninou. Navíc obsahuje pro zakrslé králíky životně důležité vitamíny a minerální látky. Krmivo je přizpůsobeno potřebě zakrslých králíků obrušovat si zuby. Krmivo má vysoký podíl vlákniny- více než 13%. Ani krmivo Vilmie pro zakrslé králíky neobsahuje cukr či umělé aromatické látky. I zakrslí králíci musí mít vždy přístup k senu a čerstvé vodě.
Krmivo Vilmie pro morčata, potkany a zakrslé králíky obdržíte pouze u zoohit a za výhodnou cenu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*