Lukullus: podzimní menu pro psy

Máme tu konec srpna, venkovní teploty o dost klesly a ať se nám to líbí nebo ne, blíží se podzim. I toto období ale má své výhody a přináší částečné změny v jídelníčku. Podzim je období, kdy mnozí lidé konzumují divočinu – možná mezi ně patří i někteří z Vás. Ale ani čtyřnozí kamarádi se tohoto požitku nemusí zříci. Pouze u zoohit nyní obdržíte lahodné podzimní menu pro psy se šťavnatým jelením masem od Lukullus.

V krmivu Lukullus podzimní menu však není obsaženo jen již zmíněné jelení maso. Tato kompozice je dochucená sladkými bramborami a jedlými kaštany, které se také zařazují mezi přísady podzimní stravy. Navíc je toto krmivo doplněné olejem z hroznových jadérek.

Lukullus je přírodní kvalitní plnohodnotné krmivo obsahující živočišné bílkoviny, rostlinné přísady a kvalitní oleje. Neobsahuje chemické přísady. Všechny složky krmiva Lukullus jsou čerstvé a zpracované šetrným způsobem. Takto se zachová původní chuť masa a zeleniny a kvalita živin.

Jelení maso není pouze velmi lahodné. Navíc je také zdravé, protože obsahuje málo tuku a cholesterolu. Ve sladkých bramborách a jedlých kaštanech jsou obsaženy důležité živiny a kvalitní sacharidy. Aromatický olej z hroznových jadérek pak Vašemu mazlíčkovi dodá vitamín E a nasycené mastné kyseliny, které jsou zodpovědné za zdravou kůži a lesklou srst nejlepšího přítele člověka.

Lukullus podzimní menu můžete objednat buďto v balení 6 x 800 nebo 6 x 400 gramů nebo nyní i ve velkém balení 24 x 800 či 24 x 400 gramů. Tyto konzervy obdržíte na podzim pouze u zoohit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*