Klec Skyscraper: luxusní bydlení pro malé hlodavce

Dřevěná klec Skyscraper, mrakodrap pro hlodavce, Vašim malým mazlíčkům poskytne mnoho místa a pohodlí a mnohostranné možnosti k hraní, běhání, objevování a spaní na šesti patrech. Klec je vhodná pro malé hlodavce jako například křečky a myšky. Zadní stěna a boční strany jsou vyrobeny z kvalitní stabilní dřevěné desky. Přední strana klece Skyscraper je zhotovena z dřevěného rámu a vypnutého pletiva. Přední strana je kompletně otevíratelná, což umožňuje dobrý přístup do každého rohu klece. Klec je vybavena vysouvací spodní vaničkou vyloženou plastem. Takto je zaručeno rychlé a snadné čištění klece.

Zvířátka do každého patra vyšplhají po dřevěných žebřících. Navíc je klec vybavena dvěma domečky, které hlodavcům mohou sloužit jako hnízdo, místo na klid a spaní či spíž. Příjemnou zábavu v obytném ráji poskytuje houpačka z přírodního dřeva.

Dopřejte Vaším mazlíčkům luxusní domov. V prostorné kleci Skyscraper se budou cítit dobře!

Krmiva a další doplňky pro Vaše mazlíčky najdete v našem obchodě pro hlodavce.

2 Replies to “Klec Skyscraper: luxusní bydlení pro malé hlodavce”

  1. Dobrý den, prokousání stěny klece křečkem je velmi nepravděpodobné, ale je samozřejmě možné, že by obyvatelé této klece mohli svůj příbytek nahlodat. Proto musí mít – jako i v případě všech jiných příbytků – vždy k dispozici dostatek alternativních předmětů ke hlodání, aby klec zůstala ušetřena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*