Přepravní bouda Happy Journey: flexibilní pomocník na cestách i doma

Bouda Happy Journey je skládací přepravní bouda, která Vás a Vašeho mazlíčka může doprovázet na cestách, ať již na dovolenou či výstavy. Protože je bouda Happy Journey flexibilně použitelná, může Vašemu kamarádovi sloužit i jako útulné místečko doma. Tato bouda je k dostání ve čtyřech velikostech: S, M, L a XL. O rozměrech jednotlivých velikostí se můžete informovat na naší webové stránce v tabulce přidané k výrobku. Happy Journey je vhodná pro psy i kočky a poskytuje Vašemu mazlíčkovi klid a pocit bezpečí.

Bouda je vybavená síťovými okénky, které zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Pro úplný klid Vašeho mazlíčka můžete ale okénka v případě potřeby kompletně zavřít pomocí suchého zipu. Také vstupní otvor je možno uzavřít. Takto bude Váš mazlíček v naprostém klidu, který potřebuje.

Bouda Happy Journey je dodávaná s pohodlnou a teplou podložkou s umělou kožešinkou. Tato podložka mazlíčkovi poskytuje krásné pohodlí a hlavně ho chrání před chladem od podlahy. Uvnitř boudy se nachází dvě pásky k připnutí psa na vodítko. V postranních kapsách bouda poskytuje místo pro hračky či jiné doplňky pro zvíře.

Boudu Happy Journey lze rychle a jednoduše rozložit a složit. Je dodávána s nylonovou taškou na uskladnění s integrovanou přihrádkou na dokumenty a páskou přes rameno, která umožňuje snadné a rychlé přemístění boudy.

Přejeme Vám i Vašemu mazlíčkovi šťastnou cestu: Happy Journey!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*