Nově u zoohit: Litter Spinner – inovativní kočičí toaleta

Dnes přinášíme novinku z našeho sortimentu kočičím příznivcům a jejich mazlíčkům. Do nabídky jsme zařadili inovativní toaletu pro kočky Litter Spinner.

Záchůdek patentovaného designu vyrobený v USA se vyznačuje především rychlým a jednoduchým čištěním. Stačí k tomu jedno otočení bubnu a pouhých dvacet vteřin a je hotovo!

Toaleta Litter Spinner, která je vhodná pro domácí tygříky do devíti kilogramů váhy, má délku 33 cm, šířku 48 cm a výšku 50 centimetrů.

A jak záchůdek funguje:

Do toalety se nasype zhruba 7 cm kočkolitu až po značku. Poté se nádoba nasadí na držák. Stačí jedno otočení ve směru šipky a v protisměru hodinových ručiček a toaleta je čistá! Nečistoty jsou zadrženy v odchytávací nádobě, která se dá jednoduše vyjmout a vysypat. Aby byl výsledek ideální, měla by se toaleta Litter Spinner čistit na jednu kočku jednou za den.

Tento kočičí záchůdek je vyroben z recyklovatelného plastu a tím je šetrný k životnímu prostředí. Další výhody tohoto výrobku jsou:

–          Úspornost spotřeby kočkolitu

–          Redukce pachu

–          Redukce tvorby prachu

–          Hygiena kočičí toalety

–          Vyšší životní úroveň domácích tygříků

Stabilní toaletu Litter Spinner s dlouhou životností můžete použít s každým kvalitním, jemnozrnným (hrudkujícím či nehrudkujícím) kočkolitem.

Na Litter Spinner poskytuje výrobce tříletou záruku.

Více podrobností o kočičí toaletě Litter Spinner najdete zde.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*