Ochlazení psů a koček v horkých dnech

Hodně psů a dokonce i koček má rádo vodu. Mimo příjemné zábavy poskytuje voda mazlíčkům za horkých dnů také potřebné ochlazení. Pro tyto účely najdete v naší nabídce bazének pro kočky Kitty Lake a bazének pro psy Doggy Pool.

Kitty Lake je bazének vyrobený pro zvědavé a vodu milující kočky. Díky barevnému dnu, které zesiluje zrcadlení vody, je bazének pro kočky velmi lákavý. Krásná třpytící se voda a s bazénkem dodávané plovoucí hračky kočičí zvědavost ještě zvýší. A to není vše: na plovoucí hračku se také dají položit malé pamlsky, což určitě zvýší zájem Vaší kočičky. Kitty Lake zajistí Vašim kočičkám příjemnou a dlouhodobou zábavu v horkých dnech.

Ale ani Vaši psí kamarádi se nemusí v horku nudit a trpět. Vodumilným psům nabízíme Doggy Pool – bazén vyrobený přímo pro psí požadavky. Doggy Pool můžete postavit na zahradě, na balkóně či terase. Doggy Pool se dá velmi snadno postavit a znovu složit. Bazén je vyroben z velmi silného plastového materiálu, dno je uvnitř opatřeno neklouzavým povrchem. Materiál bazénu je hygienický a snadno omyvatelný. K bazénku je možno objednat kryt, který chrání vodu zpřed nečištěním, například před padajícím listím. S tímto bazénkem určitě uděláte Vašemu čtyřnohému kamarádovi velikou radost.

Bazének pro kočičku či pejska objednejte včas, aby si Vaši mazlíčci mohli co nejdříve užívat horké dny.

Více informací o bazénku Doggy Pool naleznete zde, o bazénku Kitty Lake zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*