Krmivo pro kočky Forza 10 bio Every Day

Každý majitel si přeje, aby byl jeho mazlíček zdráv a žil co nejdéle. Základem dlouhého zdravého života je správná výživa zvířete. Proto Vám dnes představujeme nové bio krmivo pro kočky Forza 10 Bio Every Day.

V dnešní době mohou některé především citlivější kočky trpět nemocemi způsobenými chemickými průmyslovými zbytky, které se nachází v rybách, masu či v obilinách. Forza 10 léčí problémy se srstí a trávením a dalším onemocněním předchází.

Aby bylo krmivo vyvážené a zdravé, musí se skládat z velmi kvalitních složek a být přizpůsobeno kočičímu organismu. Suroviny, ze kterých se krmivo Forza 10 Bio Every Day skládá, jsou kontrolované a certifikované. Granule Forza 10 jsou výživné a velmi chutné. Jsou bohaté na omega 3 a 6 kyseliny a lehce stravitelné. Neobsahují syntetické či geneticky manipulované látky, ani se v nich nenachází umělé aromatické látky nebo konzervanty. Forza 10 bio Every Day je vyvážené kompletní krmivo, které kočičkám dodává všechny důležité živiny a proto není nutné jej doplňovat jiným krmivem, vitamíny ani minerály. Granule můžete pro Vašeho mazlíčka koupit ve dvou variantách:

Forza 10 Bio Every Day kuře a mořská řasa

Forza 10 Bio Every Day ryba a mořská řasa

Více o tomto krmivu se dozvíte v našem obchodě pro kočky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*