Nově u zoohitu: krmivo pro kočky Katz Menu

V zoohitu se stále snažíme rozšiřovat sortiment, abychom našim zákazníkům mohli poskytnout co nejširší výběr krmiv a doplňků pro domácí mazlíčky. Tentokrát jsme připravili novinku pro kočičky a jejich majitele: krmivo Katz Menu.

Krmivo Katz Menu můžete objednat ve třech druzích:

Katz Menu Young – pro koťata, březí a kojící kočky

Již v raném kočičím životě je kvalitní výživa velmi důležitá, protože se již v tomto období pokládá základní kámen pro zdravý a dlouhý život zvířete. Dospívající kočky potřebují pro správný vývoj organismu určité složky stravy, které podpoří jejich vývoj. Katz Menu Young bylo vyvinuto speciálně pro požadavky koček v růstu. Vysoký podíl bílkovin společně s minerálními látkami a vitamíny, přispívají k přirozenému vývoji Vašeho mazlíčka, podporují růst kostí a svalů a starají se o zdravý imunitní systém. Kvalitní přísady zajišťují vysokou stravitelnost, která je pro citlivá koťata nutná. Svým speciálním tvarem navíc chutné granulky usnadňují koťátkům kousání.

Katz Menu Housecat – pro bytové či kastrované kočky

Složení krmiva Katz Menu Housecat je přizpůsobeno požadavkům koček, které jsou chované převážně v bytě, ale je vhodné i pro kastrované kočky. Zatímco mají venku žijící kočky dostatek pohybu, je pohyb bytových koček omezený. Pokud jsou tyto kočky krmeny stravou s vysokým obsahem kalorií, hrozí kočce nadváha, která je pro ni celkově nezdravá a nebezpečná. Pro bytové a kastrované kočky je tu krmivo Katz menu Housecat, které obsahuje menší množství kalorií a velké množství balastních látek. U koček s menší aktivitou může dojít ke zpomalené funkci střev. Následky mohou být kromě nadváhy také měkká a zapáchající stolice. Přirozené složky krmiva stimulují střevní aktivitu, čímž se redukuje množství nestrávených zbytků a nepříjemný zápach stolice. Speciální rostlinná vlákna navíc pomáhají vylučování chlupových bezoárů.

Katz Menu Fitness – pro kočky s vysokou potřebou energie

Zatímco je krmivo Katz Menu Housecat přizpůsobeno požadavkům méně aktivních koček, Katz Menu Fitness je naopak vyrobeno pro kočky se zvýšenou aktivitou, které tráví většinu času venku. Venku žijící kočky mají mnohem více pohybu než mazlíčci žijící v bytě. Více běhají a musí bránit svůj revír, který je také o dost větší než pouhý byt. Převážně venku žijící kočky tak vydávají mnoho energie, kterou musí pravidelně doplňovat. Granule Katz Menu Fitness obsahují kvalitní a dobře stravitelné složky. Vysoký obsah bílkovin a vyvážený podíl vitamínů a minerálních látek podporuje optimální stavbu kostí a svalů Vašeho mazlíčka. Kvalitní složky se postarají o pro život důležité funkce jako je zdravý imunitní systém a o správný vývoj Vašeho mazlíčka.

Dopřejte Vaší kočičce zdravý a dlouhý život s krmivem Katz Menu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*