Kabátky pro psy: móda, nebo nutnost?

Zatímco někteří majitelé svým mazlíčkům kupují psí oblečky z důvodů módy, někteří pejsci by jistě byli vděční za funkčnost těchto výrobků.

Zima nás drží pevně ve svých rukou. To pociťujeme nejen my, ale i naši čtyřnozí kamarádi – někteří méně, jiní o to více. I když psí srst hřeje, jsou určití psi závislí i na dalším zdroji tepla – kabátku pro psy. Sice jde individuální rozhodnutí, kteří psi by kabátek měli nosit, ale všeobecně se dá říci, že především pro krátkosrsté psy, psy s nedostatkem podsady, malá plemena, či starší a nemocná zvířata má nošení psího kabátku smysl. Kabátky chrání hlavně oblast zad, beder a klouby před vlhkostí a zimou.

Psí kabátky se v dnešní době vyrábí často z vícevrstvého materiálu, v různých velikostech a barvách a některé s odjímatelnou vnitřní vložkou, čímž se dají používat po celý rok. Je důležité, aby kabátek Vašemu čtyřnohému kamarádovi perfektně seděl, dal se jednoduše oblékat a při pohybu Vašemu mazlíčkovi nevadil. Mimo toho by měl být zhotoven z měkkého, teplého a prodyšného materiálu a být odolný proti větru a vodě. Všechny tyto požadavky splňuje kabátek Grizzly II, který je k dostání pouze v našem obchodě zoohit.

Na co byste měli ještě v zimě a nepříznivém počasí myslet?

Dbejte na to, aby Váš pes nebyl v zimě dlouho bez pohybu. Nenechte ho venku dlouho sedět či ležet a dejte pozor, aby se nekoupal, i když vodu nad všechno miluje a skákal by do potoka či řeky za každého počasí.

Velký výběr psích kabátků najdete zde.

2 Replies to “Kabátky pro psy: móda, nebo nutnost?”

  1. Dobrý den,

    měl bych zájem o Kabátek pro psy Grizzly II velikost 55. Pokud budete mít tuto velikost kontaktujte mě prosím na e-mail a já si ho objednám. Děkuji. Nashledanou

  2. Dobrý den,
    psí kabátek Grizzly II je ve velikosti 55 bohužel vyprodán a zatím neznáme další termín doručení zboží. Je možné, že ve velikosti 55 již nebude tuto zimu k dispozici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*