Nově u zoohit: krmivo pro psy Lukullus v kapsičkách

Pro všechny psí přátelé přináší zoohit novinku od krmiva Lukullus: krmivo je nyní k dostání také v praktických kapsičkách!

Každému majiteli záleží na tom, aby byl jeho nejlepší přítel stravován tou nejkvalitnější, nejzdravější a nejchutnější výživou. Krmivo Lukullus svou bohatou recepturou a kvalitními složkami splňuje všechny tyto požadavky. Složení z živočišných bílkovin, rostlinných přísad a velmi hodnotných olejů dodá Vašemu kamarádovi přesně ty látky, které jsou pro něj nezbytné. Veškeré přísady jsou zpracovány šetrně za čerstva, což zaručuje zachování původní chuťi masa a zeleniny a také stejný obsah živin. Navíc krmivo neobsahuje žádné chemické přísady.

Doposud bylo krmivo Lukullus k dostání pouze v konzervách. Nyní je Lukullus k dostání také v praktických kapsičkách.

Kapsičky Lukullus 6 x 300 g obdržíte v následujících druzích: jehněčí all’italiana, hovězí à la provençale a kuřecí a la valenciana. Tyto druhy krmiva jsou k dostání i jako míchané balení v úsporné verzi – 24 x 300 g.

Ještě neznáte krmivo Lukullus? V tomto případě Vám doporučujeme míchané balení na zkoušku – 6 x 300 g v nahoře vyjmenovaných lahodných variantách.

Krmivo Lukullus v praktických kapsičkách je nyní u zoohit k dostání za mimořádnou cenu.

Určitě se i Vám v puse sbíhají sliny, když čtete nahoře vyjmenované názvy a druhy krmiva. Dopřejte Vašemu pejskovi tento středomořský zážitek!

Dobrou chuť!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*