Nově u zoohit: psí plena Savic Comfort Nappy

Představa, že by pejsek měl nosit pleny a že se pleny vyrábí přímo pro psy, jistě připadá mnoha lidem divná, možná i směšná. Přesto může být nošení plen u psů velmi praktická, užitečná a hlavně hygienická záležitost.

Pro tento účel jsme do našeho sortimentu zařadili psí pleny Savic Comfort Nappy. Pleny jsou vhodné pro majitele ještě nečistotných štěňátek, háracích fenek, inkontinentních psů či pejsků po operaci, kteří jsou omezeni v pohybu. Nečistoty jako moč, krev či výkaly plena ihned zachytí, pomocí extrémně savého gelu jsou rychle absorbovány a plena zůstane suchá. Váš pejsek nemá nepříjemný pocit a zároveň nedochází k riziku zánětů.

Pleny Savic Comfort Nappy jsou k dostání po dvanácti kusech a v šesti různých velikostech. Tímto jsou pleny vhodné pro různě veliké psy a zvířata každého věku. Plena se dá jednoduše obléknout a její nošení je velmi pohodlné. Plena má otvor pro ocásek, který podpoří pohodlí a držení pleny. Vašeho pejska tak můžete bez obav brát všude s sebou.

Pleny Savic Comfort Nappy Vám ušetří mnoho práce a času, protože Vám odpadne neustálé praní psího pelíšku, nebo trvalé čištění koberců či uklízení Vašeho bytu.

Pleny Savic Comfort Nappy obdržíte zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*