Ještě jednou adventní kalendáře pro Vaše mazlíčky

Čas rychle utíká a blíží se období adventu, pro které jsme připravili adventní kalendáře pro Vaše mazlíčky. O adventním kalendáři Rocco pro psy a  Mühldorferově vánočním kalendáři pro koně jsme Vás již na našem blogu informovali. Ale kromě psů a koní se na překvapení z adventních kalendářů mohou těšit také kočky a papoušci.
Pro domácí tygříky máme dokonce dva druhy kalendářů: adventní kalendář Cosma Snackies a adventní kalendář Gourmet.
Kalendář Cosma Snackies obsahuje kvalitní mrazem sušené lahůdky. Snacky se v kalendáři nachází v těchto variantách: kuře, kachna, hovězí a tuňák. Tyto přírodní dobrůtky jsou ze 100% čistého masa či ryb neobsahují konzervační ani umělé přídavné látky. Snacky budou od prosince k dostání samostatně, takže Vaši mazlíčci z nich mohou mít radost i po uplynutí období adventu!
Adventní kalendář Gourmet Vašim tygříkům přináší 24 překvapení v podobě různých druhů konzerv Gourmet Gold. To ale není vše! Na Štědrý večer tento kalendář přinese Vašemu mazlíčkovi nejen konzervu, ale také hračku zdarma! Přehled konzerv v kalendáři najdete zde.
O dobrou náladu a zábavu Vašich papoušků se postarají lahůdky a hračky, které se skrývají v ručně zhotovených látkových sáčcích nového adventního kalendáře pro papoušky. Tento velmi kvalitní kalendář obsahuje různé ručně vyrobené sušenky se zdravými bylinkami v bio kvalitě či hračky ze dřeva, kůže nebo korku. S těmito překvapeními již nebude mít Váš papoušek dlouhou chvíli. Na přehled obsažených produktů kalendáře se podívejte zde.
Přejeme Vám i Vašim mazlíčkům příjemný advent!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*