Bezpečnost psů ve tmě

Již nastal podzim a s ním přišlo tmavé období. Špatně viditelná zvířata mohou být v šeru a za tmy ohrožena jedoucími auty a také mohou být nebezpečná ostatním účastníkům silničního provozu.
V dnešní době existují různé doplňky pro psy, které se postarají o jejich viditelnost a zvýší jejich bezpečnost při procházkách na vodítku i na volno.
Ochranu ve tmě psům poskytují reflexní vodítka, postroje či obojky. Při osvícení světlem automobilů jsou zvířata viditelná již z dálky.
Bezpečnost také poskytují velmi moderní reflexní šátky, kabátky nebo bezpečnostní vesty.
Vedle reflektujících doplňků pro psy existují svítící obojky. Některé svítící obojky se psovi obléknou místo jeho normálního obojku, jiné se k obojku psa připnou dodatečně. Obojky se prodávají se stále svítícím nebo blikajícím světlem. Mimo to se vyrábí svítící přívěšky, které se na obojek psa zavěsí.

Navštivte naši sekci Reflexní obojky a vodítka či Reflexní a bezpečnostní oblečení a vyberte svému mazlíčkovi ten správný produkt pro jeho bezpečnost.

Hledáte bezpečnostní produkty pro Vašeho domácího tygříka? Nahlédněte do naší sekce Kočičí obojky a vyberte si z naší nabídky reflexních obojků pro kočky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*