Nově u zoohit: Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400 kropící systém

V každém teráriu se musí dodržovat klimatické podmínky podle potřeb terarijních obyvatelů. V teráriu deštného pralesa musí panovat velká vlhkost přes den i v noci. To je nezbytné nejen pro obyvatele terárií tohoto druhu, ale i pro rostliny jako jsou například bromélie a orchideje.

Vlhkost teráriích se dá udržovat pravidelným kropením víckrát denně nebo pomocí kropících systémů jako Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400, který pro Vás přináší mnoho výhod – na kropení již nemusíte myslet! Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400 to za Vás převezme a přinese déšť do Vašeho terária.

Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400 kropící systém je vhodný pro všechna terária. Je programovatelný: spustí se tedy přesně ve Vámi nastaveném čase. Frekvence a délka kropení se dá nastavit podle potřeb Vašich terarijních zvířat a rostlin.

Nádrž kropícího systému Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400 je čtyřlitrová. To znamená, že je dostatečně velká a musí se doplňovat pouze jednou za několik dní. Naplňování nádrže je velmi snadné.

Zde najdete další podrobnosti o kropícím systému Hagen Exo Terra EX Monsoon RS 400.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*