Pamlsky pro Vašeho mazlíčka

Jistě jste už zjistili, že stejně jako Vy mlsají rádi i Vaši domácí mazlíčci. Ale ne vše, co by si rádi dali a co jim chutná, je prospěšné pro jejich zdraví. Určitě by se neměly domácím zvířátkům podávat zbytky jídla. Jeden z důvodů je, že takové jídlo bývá příliš okořeněné a může obsahovat česnek nebo cibuli, které jsou ve větším množství pro psy a kočky nebezpečné. Velmi chutná, ale zrovna tak nebezpečná je pro  mazlíčky čokoláda.

V každém případě je lepší koupit speciální pamlsky. Tyto pochoutky jsou cíleně vyrobené pro potřeby trávení různých druhů zvířat. Neobsahují žádné nebezpečné látky a navíc slouží jako zdroj vitamínů a minerálů, které Vaše zvířátko potřebuje. Mnoho druhů snacků již v dnešní době neobsahuje umělá barviva, konzervanty nebo aroma.

Pamlsky a snacky jsou doplňkem krmiva. Můžete je podávat jako odměnu, k péči o zuby nebo zobák, nebo jen tak pro zábavu.

Ale pozor na nadváhu!

Tento týden jsme pro Vaše mazlíčky připravili týden snacků. V nabídce snacků za mimořádné ceny jsou snacky pro psy, kočky, hlodavce a drobná zvířata jakož i pro ptáky.

Ať už slouží snacky jako odměna, zábava nebo prevence: podávejte je s mírou!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*