Hračky pro fretky: konec nudy v životě fretek!

V současné době jsou fretky stále poměrně neobvyklými domácími zvířaty. Díky svým vlastnostem se ale stávají stále oblíbenější.

Tito roztomilí tvorečci jsou velmi společenští a neměli by proto být chováni o samotě.
Fretky mnoho času svého života prospí. Když se ale tyto krotké šelmičky probudí, jsou o to aktivnější. Stanou se z nich zvědaví a hraví raubíři. Potřebují dostatek místa, mnoho zábavy a pohybu. Hračky proto mají v jejich životě důležitou roli!

Zde je několik návrhů, jak můžete život Vašich fretek zpestřit:

Fretky jsou výborní lezci a tuto aktivitu přímo milují. Závěstný most Grand, který je vhodný také pro potkany, činčily a ptáky, byl vyroben přesně pro potřeby lezení, což z něho dělá perfektní hračku pro fretky.
Ale kdo by si při hře nedal někdy i něco dobrého? Kong Small Animal z přírodního, neodolatelného kaučuku se dá plnit pamlsky. Kong skáče do všech směrů a když jej naplníte oblíbenými pochoutkami Vašich šelmiček určitě bude výbornou výzvou ke hraní.
Nebo by Vašemu mazlíčkovi spíš udělala radost Vesnička Bosse? Tento palác z přírodního dřeva je vybaven terasami, mostem, tunelem a různými vchody a východy. Po dovádění se možná Váš mazlíček bude chtít prospat. Místa na odpočívání nebo spaní zajistí různá zákoutí vesničky.

Ať už vyberete pro Vaše zvířátko jakoukoli hračku, jistě Vašeho mazlíčka potěšíte. Radost uděláte navíc i sobě, když budete Vaší fretku při hraní pozorovat.

Ještě více vhodných hraček pro fretky naleznete zde .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*