Nově u zoohit: krmivo pro kočky Royal Canin Ageing +12 v omáčce

Stejně jako lidé i kočky procházejí různými životními fázemi. Krmivo Vaší kočičky by mělo být přizpůsobeno její aktivitě a životnímu období, ve kterém se zrovna nachází. Toto je zvlášť důležité pro koťata a pro starší kočky. Právě pro posledně jmenovanou věkovou skupinu jsme do sortimentu zoohit zařadili krmivo Royal Canin Ageing +12 v omáčce.

Royal Canin Ageing +12 v omáčce bylo totiž speciálně vyvinuto pro kočky nad 12 let. Obsahuje všechny důležité živiny vysoké kvality, které kočky v tomto věku potřebují. U starších koček dochází nejenom ke změnám v chování, ale také se mění jejich fyzické a metabolické procesy.

Starší kočky více spí, jsou méně aktivní a jejich spotřeba kalorií je proto menší. Přísady obsažené v krmivu Royal Canin Ageing +12 poskytují umírněný přísun energie přizpůsobený potřebám kočiček tohoto věku.  Tak je zajištěna správná hmotnost Vašeho pokojového tygříka.

Starší kočky jsou také náchylné k různým onemocněním. Mezi časté nemoci kočičích seniorů patří onemocnění kloubů a ledvin. Royal Canin +12 svou speciální recepturou podporuje dobrý zdravotní stav pohybového ústrojí. Mimo toho kombinace hodnotných přísad s esenciálními minerálními látkami a vitamíny přispívá ke zdraví ledvin Vašich mazlíčků.

Také vysoký podíl esenciálních mastných kyselin, které Royal Canin Ageing +12 v omáčce obsahuje, je přizpůsoben potřebám seniorů. Všeobecně přispívá k optimálnímu zdraví.

Dopřejte Vaší kočičce šťavnaté kousky v lahodné omáčce, které jistě neodmítne!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*